O nas

Firma VIGOR specjalizuje się w cięciu laserowym oraz oferuje kompleksową obsługę w zakresie usług związanych z obróbką metali. Realizujemy pojedyncze zlecenia, jak również bardziej skomplikowane projekty w oparciu o specyfikację i potrzeby klienta. Służymy fachowym doradztwem i obsługą, zarówno w fazie projektowej, jak i realizacyjnej.

Współpracujemy z kilkudziesięcioma firmami w Polsce oraz w Europie, realizując zamówienia na produkty oraz lekkie konstrukcje metalowe na potrzeby przemysłu stoczniowego, samochodowego, spożywczego oraz rolniczego. Są to rozwiązania z różnych rodzajów stali konstrukcyjnych, nierdzewnych oraz z aluminium.

Ponad 25-letnie doświadczenie, profesjonalny zespół i nowoczesny park maszynowy to nasze główne atuty.

Polityka jakości, system ISO 9001 oraz realizacja zamówień wspomagana przez system ERP gwarantują naszym klientom najwyższy poziom usług oraz terminowość realizacji zamówień, a nasze produkty cechuje wysoka jakość wykonania i trwałość.

Nasze produkty

do góry
Współpracujemy z:

© Firma Vigor. Wykonanie: Strony internetowe SłupskStrony www Słupsk
Realizacja projektu "Dotacja na kapitał obrotowy" w ramach działania 3.4. Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Projekt dotyczy wsparcia przedsiębiorcy w zakresie zapewnienia płynności finansowej oraz wsparcia bieżącej działalności w związku z trudnościami finansowymi, które wystąpiły wskutek epidemii COVID-19. Dofinansowanie udzielono w 100%.